ZDROWIE, mamy tylko jedno. Starajmy się zatem dbać o nie najlepiej, jak tylko potrafimy. Salon urody KLEO oferuje kilka pozycji, które pozytywnie wpływają na poprawę funkcjonowania naszego organizmu. Pomieszczenia, w których odbywają się określone zabiegi są odpowiednio przygotowane tak, aby każdy korzystający Klient, czuł się komfortowo i bezpiecznie.

ZDROWIE - NASZA OFERTA

MASAŻ

Masaż korzystnie wpływa na cały organizm. Jego pozytywny wpływ przyśpiesza krążenie krwi, przeciwdziała zakrzepom, zwiększa tempo przemiany materii, wspomaga dotlenienie tkanek. Korzystnie działa również na mięśnie – poprawia ich elastyczność, stanowi dobre przygotowanie do wysiłku i pomaga zapobiec kontuzjom. W naszym Salonie Urody KLEO proponujemy masaż klasyczny oraz masaż pleców.
  • Masaż Lomi Lomi + peeling – 220 zł
  • Masaż klasyczny ciała – 140 zł
  • Masaż pleców – 80 zł
  • Body detox: rewolucyjny sposób głębokiego  oczyszczania organizmu i przywracania mu równowagi i witalności – 40 zł
  • Masaż na fotelu masującym ( 15 min) – 30 zł

GROTA SOLNO-JODOWA

Salon Urody KLEO przygotował dla Państwa jedyne w najbliższej okolicy mini sanatorium, czyli GROTĘ SOLNO-JODOWĄ. Jej dobroczynne działanie potwierdzają nie tylko sami użytkownicy, ale także lekarze. Pobyt w grocie nie zastąpi oczywiście pobytu nad morzem, ale pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie z dala od tego drogocennego dla zdrowia regionu. 
  • Grota solno-jodowa – 15 zł ( emeryci, renciści oraz dzieci do 6 lat – 10 zł )
  • Karnet Grota solno-jodowa na 10 wejść (osoba dorosła – 120 zł, dziecko do 6 lat – 80 zł )
GROTA SOLNO-JODOWA to pomieszczenie w całości wyłożone naturalną solą, która zawiera wszystkie niezbędne mikro i makro elementy potrzebne do stworzenia unikalnego klimatu morskiego, który działa relaksująco i bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie. Jest wspaniałą i polecaną formą regeneracji organizmu po aktywnościach fizycznych oraz wzmożonym wysiłku psychicznym.
Grota solno-jodowa w Salonie Urody KLEO jest zbudowana wyłącznie z soli morskiej, dzięki czemu wytworzony unikalny mikroklimat wspomaga leczenie wielu schorzeń. Zawiera w powietrzu naturalne cząstki jodu i tworzy suchy mikroklimat morski bez flory bakteryjnej. Dodatkowo poprawia kondycje zdrowotną już po 3-4 seansach (jeden 45 minutowy seans odpowiada 4 dniom pobytu nad morzem).
Wskazania do wspomagania leczenia w grocie solno-jodowej to przede wszystkim:
– alergia;
– uczulenia;
– astma oskrzelowa, pylica płuc;
– przewlekły nieżyt nosa i zatok;
– schorzenia dermatologiczne;
– niedoczynność tarczycy;
– niewydolność krążenia;
– nadciśnienie tętnicze;
– zaburzenia metaboliczne;
– nerwice i depresje;
Przeciwwskazania: uczulenie na jod, nadczynność tarczycy oraz inne określone przez specjalistę.

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW